V petek, 8. 9. 2017 smo se učenci predmetne stopnje in 4. b odpravili na Otroški bazar, ki je potekal na Gospodarskem razstavišču. Ogledali smo si mesto prireditve, odložili rekvizite za nastop in se podali na pot raziskovanja. Z nami so bile učiteljice: Katja Vodopivec, Natalija V. Martinjak in Marjeta Bilban. Obiskali smo različne stojnice. Se preizkusili v varni vožnji, spoznali, kako te reši varnostni pas, ko se vozilo prevrača. Učenci so odgovarjali tudi na vprašanja novinarjev pred kamerami.

Prišel je čas nastopa. Povečal se je nemir. Trema nas je malo izdala, a se kot Smrkci, tudi mi nismo vdali. Učenke predmetne stopnje so se predstavile s pesmijo Cup of song. Naš nastop so si ogledali starši in tudi Barbara Modic. Objeli smo se, se pogovorili in poslovili.  Čas prehitro beži, morali smo v šolo, kjer nas je že čakalo dobro kosilo in kuharica Ankica. Nato pa smo se podali v petkovo popoldne polni vtisov.

Foto in besedilo: Marjeta Bilban