Zjutraj smo se po zimskih počitnicah s sošolci srečali v šoli. Tam smo bili le kratek čas, ker smo se že ponovno odpravili na pot. Odšli smo na tabor v CŠOD Škorpijon. Lepo vreme nas je spremljalo na poti. Ustavili smo se na Tepanjah. Pojedli smo malico, obiskali wc skozi poseben vhod za otroke in krenili do našega cilja. To je na Velikem Boču nad Ostrim vrhom. Komplicirano, kajne. Smo čisto blizu sosednje Avstrije. Po prihodu v dom smo se razvrstili po sobah. Po kosilu smo odšli malo na igrišče. Igrali smo se v naravi nogomet, namizni tenis, lovljenje… Popoldan smo imeli orientacijo v okolici doma in v bližnjem gozdu. Po večerji smo imeli kviz na prostem. Pripravo na spanje je spremljal glasen pogovor. Razkazali smo si svoje toaletne torbice, parfume, obleke, maske… Nato pa smo se potopili v sladke sanje. Pošiljamo vam en velik pozdrav iz Velikega Boča. (Foto in besedilo: Marjeta Bilban)