V torek, 15. 10. 2019 so učiteljice in otroci podaljšanega bivanja priredili jesenski praznik. Na šolskem igrišču so organizirali Kostanjado. Pekli so kostanj, igrali so se različne igre. Veliko učencev je privabilo vlečenje vrvi, ki ga je vodila učiteljica Martina. Starejši fantje so raje igrali nogomet. Učenci prvega razreda so se preizkušali v igranju badmintona. Svetovalni delavec Samir se je skupaj z učenci uril v hoji na hoduljah. Nekaj učencev pa je gledalo, kdaj se bo spekel kostanj. Učiteljica Tjaša ga je pridno rezala. Glasno bobnanje je odzvanjalo pri učiteljici Hani. Učiteljice Polona, Danijela in Eva pa so lupile kostanj in motivirale otroke, da bi še sami poskusili kostanj izluščiti in uživati v njegovem okusu. Bilo je prijetno jesensko vzdušje in vonj kostanja nas je pospremil v oblačno jesensko popoldne. (Foto in besedilo: Marjeta Bilban)