V torek, 8. 10., smo z učenci 1. in 2. razreda ter NIS programa obeležili prvi naravoslovni dan. Z avtobusom smo se težko pričakovano odpravili v živalski vrt. Sprva smo se malo bali, da nam jo bo zagodlo vreme, vendar smo s pozitivo pregnali dež. Ogledali smo si medveda, volka, opice, tigra, kamele, mačje pande, slona, žirafo, pelikane in druge ptice, kenguruje in pava s pisanim repom ter nešteto drugih živali. Najbolj se nam je v spomin vtisnilo hranjenje dveh morskih levov, ki sta nam pokazala neverjetne trike. Ravno tako zanimivo, če ne še bolj, pa je bilo druženje na igralih in skakanje po trampolinu. Po prijetnem ogledu in zabavi smo pojedli kosilo in se z avtobusom odpravili proti šoli. V živalskem vrtu smo preživeli prijetno dopoldne, ki je vse prehitro minilo.