4. DAN – TABOR »ČEBELICA«

Predzadnjič se vam javljamo iz Čebelice. Današnji dan je bil zopet poln novih dogodivščin in spoznanj. Takoj po zajtrku smo si nadeli predpasnike in kuharske kape ter se lotili peke medenjakov. Sami smo prebrali recept, naredili testo ter iz njega oblikovali medenjake. Seveda smo se z njimi, ko so bili pečeni, tudi posladkali. Njami, kako dobri so bili. Potem smo se odpravili na kratek opazovalni sprehod po Čatežu. Učitelj Matej nam je ob poti povedal veliko novih stvari. Po kosilu smo se odpravili v gozd in se prelevili v raziskovalce. Dobili smo opazovalne lupe in raziskovali gozdna tla. Nato smo se v učilnici naučili še nekaj novega o čebelicah ter njihovem pomenu za življenje na Zemlji. Misli pa so nam ves čas uhajale k večernemu plesu. In po večerji so se začele priprave. Punce smo oblekle najlepše oblekice, fantje si naredili frizure. In na plesu je bilo res lepo. Vsaka sobica je pripravila kratek program, s katerim se je predstavila ostalim skupinam. Nato pa smo plesali in plesali…in zaplesali v sladke sanje.

Jutri pa prihajamo v vaše objeme. Veselimo se, da vas bomo videli.

Učiteljici Nataša in Danijela z otroki