Evropski teden mobilnosti, ki vsako leto poteka med 16. in 22. septembrom smo obeležili in podprli tudi na naši šoli. Učitelji šole in učenci 1., 2. in 3. razredov smo se vključili v izvedbo Pešbusa. Pri Pešbusu gre za organizirano spremljanje učencev po šolski poti, namesto z avtobusom peš. Učitelji smo tako vsak dan, učence pričakali na označenih Pešbus postajah in jih pospremili do šole. Pred šolo so učenci na svoje vozovnice prejeli žig za uspešno opravljeno peš pot. Vsi vztrajni učenci, ki so pridno prihajali na Pešbus so zadnji dan za nagrado prejeli tudi posebne Pešbus nalepke. Vsi, tako učenci kot tudi učitelji smo v izvedbi Pešbusa neizmerno uživali in naredili nekaj dobrega zase in za okolje.

Pešbus na poti

Slika 3 of 3