Pozdravljeni starši/ učenci!

Od jutri naprej, 5.5.2020, pa do nedelje, 17.5.2020, bo možna spletna prijava na izbirne predmete za naslednje šolsko leto. Ker bo za našo šolo letos prvič tak način izbora, smo vam pripravili podrobna navodila, ki jih pozorno preberite in izpolnite prijavo.

Na povezavi NAVODILO IZBIRNI PREDMETI, imate opisan postopek prijave.

Starši, ki imate omogočeno e-redovalnico, se prijavite s svojimi podatki.

Tisti, ki pa še niste imeli do sedaj omogočene te možnosti, sem vam danes vsem omogočila dostop. Na tem mestu vas vabimo, da pogledate svoje elektronske naslove, ki ste nam jih zaupali na začetku šolskega leta, kamor sem vam posredovala vstopne podatke. Vsi si ob prvi prijavi spremenite geslo. Vedno velja, da uporabite za uporabniško ime vaš elektronski naslov, za geslo pa prvič tega, ki sem ga jaz določilo, od prve prijave naprej, pa ga tistega, ki ste si ga določilo sami.

Učencem  bodočega  8. in 9. razreda, pa bomo prijavo posredovali na njihove elektronske naslove, zato preverite pri svojem otroku, za kateri predmet se je odločil in mu pomagajte pri izboru.

NAVODILO IZBIRNI PREDMETI

Na spodnjih povezavah imate vse opise ponujenih OBVEZNIH IN NEOBVEZNIH izbirnih predmetov za šolsko leto 2020/21.

Prav tako imate na posamezni povezavi predmete za posamezni razred.

IZBIRNI PREDMETI ZA SPLETNO STRAN OŠ LIVADA

PONUDBA NEOBVEZNIH IZBIRNIH PREDMETOV ZA SPLETNO STRAN

PONUDBA OBVEZNIH IZBIRNIH PREDMETOV V 7. RAREDU V ŠOLSKEM LETU 2020-2021

PONUDBA OBVEZNIH IZBIRNIH PREDMETOV V 8. RAZREDU V ŠOLSKEM LETU 2020-2021