V torek, 6. 2. 2018 je bil prav poseben dan. Na šoli so učitelji in učenci prostovoljci pripravili ustvarjalne delavnice. Poleg tega se je v jedilnici šibila miza od dobrot, ki so jih skuhale, spekle ali kako drugače pripravile učiteljice. Ustvarjanje je potekalo v pričakovanjih pusta in valentinovega. Nastajali so srčki in pisma za naše drage. Pomerili smo se v igri 4 v vrsto in znanju nemščine, tudi učitelji. Veliko znamo, a še malo se bo treba učiti. Hmm… V šoli pa je že bilo pustno vzdušje. Nastajali so klovni, maske in škratki, ki naj bi odganjali zimo. O joj, ko pa smo prišli ven, so nas pozdravile snežinke. Tudi pustne šeme niso več, kar so včasih bile. So se raje skrile v toplo in prijetno vzdušje OŠ Livada. (Foto in besedilo: Marjeta Bilban)