Spoštovani starši,

Od časa, ko so učenci hodili v šolo in so se v njej izobraževali, je minilo že kar nekaj časa. Več tedensko učenje na daljavo je pri veliki večini učencev oteževalna okoliščina, ki se nikakor ne končuje. Navodila, ki jih dobivamo od nadrejenih (prvo prek sredstev javnega informiranja, šele nato pa uradno) so velikokrat brez pravega efekta ali so prepozna. Večkratno prelaganje ponovnega začetka rednega pouka v šoli zaradi še vedno zaskrbljujoče epidemiološke situacije nas vse skupaj utruja.

Vedite, da se učitelji in dežurni na šoli trudimo, da pouk na daljavo poteka s čim manj težavami. Dnevno sprejemamo vprašanja, predloge, prošnje,…. in se trudimo, da je naše delo čim bolj učinkovito. Zagotovo se zavedate, da vse ne more biti,  kot če ne bi bili v izrednih razmerah.

Na vas se obračam s prošnjo, da po svojih najboljših močeh pomagate svojim otrokom, da čim lažje prebrodijo to zahtevno situacijo, v kateri potrebujejo veliko podpore, razumevanja in pogovora.

Za vse, kar je v naši moči, smo vam na voljo vsi zaposleni na OŠ Livada.

Lepo vas pozdravljam.

Ravnatelj OŠ Livada