V začetku oktobra smo praznovali praznik naše četrtne skupnosti Trnovo. Obiskal nas je predsednik ČS Trnovo gospod Žiga Oven in gospod župan Zoran Janković. O tem prijetnem dogodku smo že pisali na naši spletni strani šole.

Nismo pa še napisali, s čim bi se radi pohvalili. Pohvalili bi se radi s tem, da smo na OŠ Livada polepšali okolico šole. Postavili smo dve klopi na šolsko igrišče ob ulico Dušana Kraigherja in na travniku v kotu proti servisu Lekše.

Pred šolo pa smo dobili nove koše, nove klopi in cvetlična korita. Na njih posedamo, kujemo nove načrte in ideje za prihodnje dni. Pripovedujemo pa si tudi skrivnosti na uho. So to morda skrivnosti o ljubezni? Hm, kdo bi vedel…

Sredstva za ureditev sta nam zagotovili četrtna skupnost Trnovo in mestna občina Ljubljana.

Vsako leto izberejo ustanovo v Ljubljani, ki postane bolj prijetna in očarljiva.

Letos smo bili izbrani mi.

Iskreno se zahvaljujemo za podarjena sredstva,

kolektiv, starši in učenci OŠ Livada .

(Foto in besedilo: Marjeta Bilban)