SLAVNOSTNA ZASADITEV LIPE

V ponedeljek, 21.11.2011, je na osnovni šoli Livada potekala slovesna prireditev, namenjena zasaditvi lipe pred šolski prostor. Program se je začel z nastopom mladinskega pevskega zbora naše šole, sledil je nagovor gospoda ravnatelja Gorana Popovića. Nekaj kratkih misli nam je sporočila tudi gospa Olga Glaser, vodja Odseka za izobraževanja (MOL). Kot slavnostni govornik naj bi nam nekaj besed namenil tudi sam gospod župan Zoran Janković, ki pa ga žal zaradi njegovih obveznosti v tem času ni bilo. Tako je lipo zasadil kar sam ravnatelj. Nato nam je zbor zapel še eno pesem in prireditev je bila končana. Pohvala gre vsem sodelujočim, ki so kljub mrazu, lepo sodelovali in nam pripravili tako lepo prireditev. Program je povezoval Mladen Blagojević, učenec 8. razreda. Se je pa gospod župan vseeno oglasil na šoli po obveznosti, ki ga je zadržala, in poleg že zasajene lipe, v zemljo posadil še steklenico s svojim podpisom, podpisi vseh učencev, učiteljev, ostalih uslužbencev in gospoda ravnatelja osnovne šole Livada.

Tu si lahko ogledate še nekaj slikovnih utrinkov z včerajšnjega dne in en kratek video izrezek, ki vam bo v živo pričaral to prireditev ;))