Učenci tretjega, četrtega in petega razreda smo se v ponedeljek, 16. 12. 2019, odpravili v BIT center. Decembrski čas je postal že tradicija na naši šoli, da se malo razgibamo. V šolo smo prišli ob osmi uri. Vzeli smo malico in odšli na avtobus. Imeli smo rezerviran avtobus. Do postaje smo se odpravili peš. Malico smo vzeli kar s seboj. V nahrbtnikih nas je čakala prvega odmora na fitnesu. Vožnja je bila zanimava, saj smo si veliko pripovedovali med seboj. Na samem prizorišču nas je čakalo presenečenje. Učenci petega razreda so odšli v novo zgrajeno dvorano, kjer so igrali hokej, odbojko in nogomet. Mlajši učenci pa so začeli na naši »stari lokaciji«. Igre pod vodstvom mentorjev iz BIT centra so bile zanimive. Težko je bilo prekiniti gibalno zabavo in si vzeti čas za malico. Seznanili smo se z različnimi fitnes napravami, tako da so imeli učenci razgibano in zanimivo dopoldne. Preizkusili so se tudi v plezanju na plezalni steni, v hokeju in badmintonu. Prehitro je bilo konec »športanja«. Nato smo se vrnili v šolo z avtobusom. Po kosilu smo nadaljevali dejavnosti po urniku. (Besedilo in foto: Marjeta Bilban)